خانه / رباتیک و مکاترونیک / ربات مسیریاب

ربات مسیریاب

سفارش طراحی و ساخت کلیه ربات های مسیریاب در دو سطح مبتدی و پیشرفته با میکروکنترلر و بدون میکروکنترلر، جهت شرکت در مسابقات رباتیک یا مصارف آموزشی پذیرفته می شود. شما می توانید از طریق قسمت سفارش پروژه و بیان جزئیات ربات مسیریاب خود، سفارش ساخت ربات مورد نظر را به ما بدهید .

در واقع ربات مسیریاب، رباتی است که می تواند در یک مسیر از قبل تعیین شده حرکت کند، این مسیر می تواند یک خط سیاه در زمینه سفید یا یک خط سفید در زمینه سیاه باشد یا مخلوتی از هر دو باشد. ربات مسیریاب بایستی بتواند انواع مسیرهای موجود مانند پیچ، بریدگی، خطوط زاویه دار و مهم تر از همه حلقه را در کمترین زمان ممکن طی کند .

برنامه نویسی ربات مسیریاب به زبان C و تحت یکی از کامپایلرهای Atmel Studio یا Codevision AVR خواهد بود. هزینه ساخت ربات مسیریاب بستگی به نوع کاربرد ربات دارد به طوریکه اگر قصد شرکت در مسابقه خاصی را دارید با ذکر لیگ مربوطه هزینه ساخت ربات را برایتان اعلام می کنیم چرا که هر مسابقه رباتیکی قوانین و شرایط خاص خود را دارد و قاعدتاً ربات آماده شده هم به لحاظ سخت افزاری و هم به لحاظ نرم افزاری باید منطبق بر قوانین لیگ رباتیک مربوطه باشد .

همچنین شما می توانید از آموزش های ساخت ربات مسیریاب توسط دکتر علیزاده که تجربیات فراوانی در این زمینه دارند نیز بهره مند شوید، آموزش ها هم می تواند به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار شوند. جهت اطلاع از نحوه ارائه آموزش های آنلاین یا حضوری ساخت ربات مسیریاب از طریق بخش سفارش پروژه با ما تماس بگیرید .

 

  • قیمت
  • ابعاد
  • کد پروژه
  • خرید پروژه
  • پشتیبانی
ساخت ربات و آموزش آن

ویژگی های این محصول

امکان بروزرسانی این محصول
پیشتیبانی این محصول
کیفیت برنامه نویسی
تحویل سورس کامل
کاربردی بودن پروژه

مجموع

ویژگی هایی که ما به این محصول نسبت می دهیم

امتیاز کاربران: 2.55 ( 2 رای)
لینک کوتاه:

درباره افشین علیزاده

مرا به عنوان یک علاقه‌مند به رشته های برق و کامپیوتر بشناسید‌. بدیهی است در دنیایی زندگی می‌کنم که از دریای بی‌کران علایقم‌، فقط قطراتی اندک نصیبم می‌شود. معتقدم مهندسی یعنی «خلاقیت»‌ در کار بردن علوم و فنون به منظور طراحی و یا توسعه ساختارها، و همواره سعی کرده ام تا در این مسیر دشوار قدم هایی هر چند کوچک بردارم. به لحاظ تحصیلی نیز هم اکنون دانشجوی دکترای تخصصی (Ph.D) مهندسی برق قدرت گرایش الکترونیک قدرت، در تهران می باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *