خانه / مراحل سفارش پروژه
مراحل سفارش پروژه

مراحل سفارش پروژه

۱- به دلیل این که خدمات ما بیشتر به صورت آنلاین و یا تلفنی صورت می پذیرد ، ما هیچ شناختی از فرد سفارش دهنده و مشخصات واقعی اش نداریم و فقط نام و شهرستان مشتری را می دانیم که آن هم ممکن است به صورت غیر واقعی داده شده باشد در نهایت ما هم هیچ راهی برای تایید مشخصات مشتری نداریم. فقط از طریق اعتماد دوستانه با مشتریان عمل می کنیم.

۲- مراحل ثبت و سفارش پروژه به اینصورت است که می بایست از طریق بخش سفارش پروژه، پروژه خود را با تمام جزییات برایمان بازگو کنید در این راستا شما می توانید یا از پروژه های آماده ی ما که در سایت درج گردیده است (با ذکر کد پروژه در فیلد عنوان یا کد پروژه موقع ثبت سفارش) انتخاب کنید یا اینکه به فرض اگر پروژه کیبورد usb بدون درایور با avr، را می خواهید ولی با تغییراتی در پروژه، لیست این تغییرات و یا امکانات اضافی که از ما می خواهید را از طریق فرم سفارش پروژه به ما اعلام نمایید. یا حتی شما می توانید پروژه ای را از ما درخواست کنید که اصلا هیچ نمونه ای در سایت برایش وجود ندارد، کلا هر پروژه ای که در زمینه گرایش های رشته های برق و کامپیوتر و صنایع وابسته باشد، قابل اجرا است. در یک کلام شما می توانید به صورت رایگان از طریق سامانه ۲۴ ساعته پشتیبانی و مشاوره پروژه ها با ارسال تیکت، از خدمات مشاوره ای رایگان ما در زمینه اجرای پروژه ها استفاده کنید.

۳- پس ارسال درخواست پروژه، ما حداکثر ظرف ۴۸ ساعت (که البته بیشتر اوقات جواب به سفارشات بصورت آنی صورت می پذیرد) به درخواست شما رسیدگی می کنیم و از طریق ایمیل با شما در تماس خواهیم بود که البته می توانید بوسیله شیوه های دیگری که در بخش ارتباط با ما ذکر شده با ما تماس بگیرید.

۴- فرد سفارش دهنده در صورت توافق جهت همکاری با ما، موظف به پرداخت حداقل ۵۰% هزینه توافق شده پروژه به عنوان بیعانه می باشد. به محض پرداخت مبلغ به شماره حسابهای ما می بایست از طریق سامانه ثبت پرداخت اقدام به ثبت پرداخت خود نمایید و در صورت تایید پرداخت از طرف ما، اجرای پروژه آغاز می شود و نهایتا اینکه به محض اتمام پروژه، ما به کارفرما اتمام پروژه درخواستی را اعلام می کنیم تا ایشان نسبت به پرداخت مابقی مبلغ اقدام نمایند که در ادامه بعد از تایید پرداخت، پروژه از طریق یکی از شیوه های پستی شامل: اداره پست، ترمینال و یا تیپاکس، ارسال خواهد شد.

۵- خدمات ما دقیقا بر اساس جزییات درخواست مشتری می باشد و ما هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم ارایه توضیحات کافی در اجرای پروژه نداریم. به اینصورت که به فرض در پروژه ای کارفرما خواهان یک سری تغییراتی به غیر از موارد توافق شده اولیه بعد از اتمام پروژه یا در حین اجرای پروژه باشد، حال اگر میزان تغییرات اندک باشد و نیز در فرآیند کلی پروژه خللی وارد نکند آن را انجام خواهیم داد ولی در صورتی که درخواست تغییرات چشمگیر باشد حتما هزینه ای بصورت توافقی برای کارفرما دربرخواهد داشت.

۶- در صورت درخواست کارفرما، امکان عقد قراردادهای حقیقی یا حقوقی به منظور اجرای پروژه ها تحت شرایط خاص مقدور می باشد. به اینصورت که مجری پروژه می تواند برای قراردادهای حقیقی، شخص دکتر افشین علیزاده بوده و برای قراردادهای حقوقی، شرکت بین المللی پی جی تی سهامی خاص که تحت تملک دکتر افشین علیزاده است، باشد.

۷- تمامی مراحل ثبت و سفارش پروژه مطرح شده در این برگه، هر لحظه امکان تغییر بدون اطلاع شما را دارند و جهت آگاهی از آخرین تغییرات، هر چندگاه به این صفحه مراجعه نمایید.