خانه / قوانین
حقوق و قوانین

قوانین

استفاده شما از محصولات و خدمات وب گاه دکتر علیزاده به معنی توافق کامل شما با شرایط مندرج در این صفحه می باشد .

۱- خدمات و محتویات این وبگاه، صرفاً براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی تحت هیچ شرایطی نمی تواند از اطلاعات موجود در این پایگاه براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت دکتر علیزاده جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. استفاده از محتویات وب گاه دکتر علیزاده برای سایت ها و وبلاگ های شخصی تنها به شرطی که منافع تجاری مد نظر نباشد و برای مقاصد آموزشی با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز می باشد .

۲- کاربران باید هنگام سفارش پروژه مورد نظر خود، فرم ثبت سفارش پروژه را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود .

۳- شما به وب گاه دکتر علیزاده اطمینان می دهید که از این سایت برای رسیدن به مقاصدی که بر خلاف قوانین موضوعه یا شرایط استفاده از سایت ایشان می باشد استفاده نخواهید کرد. شما از سایت دکتر علیزاده به گونه ای استفاده نخواهید کرد که باعث آسیب، از کار انداختن یا معیوب ساختن وب سایت شود. همچنین شما مجاز به تلاش برای دسترسی به اطلاعات، محتویات یا ورودی هایی که تعمداً به طور متعارف در دسترس قرار نگرفته یا از طریق صفحات سایت ارائه نشده اند، نیستید .

۴- شما به وب گاه دکتر علیزاده اطمینان می دهید که از پروژه های سفارش داده شده، جهت مقاصد خرابکارانه یا خلاف قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، استفاده نخواهید کرد. چرا که دکتر علیزاده و تیم همراه ایشان، در صورت مشاهده مواردی که حتی کوچکترین مغایرتی با قوانین جاری کشور داشته باشند، از پذیرش اجرای آن پروژه امتناع خواهند کرد. فعالیت دکتر علیزاده و همراهانشان صرفاً به منظور استفاده از توان کار و سرمایه ایرانی در جهت رشد و تجلی صنعت الکترونیک و کامپیوتر کشور عزیزمان ایران می باشد .

۵- وب گاه دکتر علیزاده ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد. این سایت ها تحت کنترل شخص ایشان نیستند و مدیریت سایت هیچ گونه مسوولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل (و نه محدود به) لینک های دیگری که ممکن است در این سایت ها باشد ندارد. وب گاه دکتر علیزاده این لینک ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست .

۶- بخش فروش وب گاه دکتر علیزاده اطمینان، سهولت، مناسبت داشتن و دقت بسیار بالای عملکرد پروژه ها را تضمین نمی کند مگر تحت شرایط خاص که آن هم مستلزم عقد قرارداد رسمی پشتیبانی (با برآورد قیمت جداگانه) می باشد. این وب گاه تحت هیچ شرایطی خسارت های احتمالی ممکن را که به هر دلیل به خاطر از دست دادن دسترسی یا اطلاعات یا هر مورد مشابه دیگر، در پی استفاده از پروژه های آماده موجود در سایت یا پروژه های سفارشی تغییر یافته یا هر نوع پروژه ای که توسط دکتر علیزاده آماده شده است را کلاً نمی پذیرد .

۷- عملکرد وب گاه های مشابهی که در زمینه طراحی و اجرای پروژه فعالیت دارند هیچ ارتباطی با دکتر علیزاده و محصولاتش ندارند و شخص دکتر علیزاده و تیم همراه ایشان، بصورت کاملاً مستقل اقدام به طراحی و تولید پروژه ها می نمایند .

۸- دکتر علیزاده حق انتشار آگهی فروش دوباره کلیه پروژه هایی که در آنها حق انحصاری برای کارفرمای پروژه در نظر گرفته نشده است، در این وبسایت و رسانه های اجتماعی را دارند. بطور معمول پروژه ها شامل حق امتیاز انحصاری نمی باشند و در صورت درخواست شخص کارفرما به شرط توافق بر سر مسائل مالی این امکان وجود دارد که برای پروژه یا پروژه هایی، حق انحصار از نشر قائل شویم. در صورتیکه کارفرما، پروژه ای را بصورت معمولی سفارش داده و بر سر حق انحصاری با دکتر علیزاده مذاکره و توافق ننماید بعد از درج پروژه در سایت، حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت .

۹- کلیه پروژه های درج شده در این وبسایت دارای حق امتیاز انحصاری نمی باشند. بدیهی است که پروژه های دارای حق انحصاری، نه تنها در این سایت بلکه در کلیه فضای مجازی اجازه نشر ندارند .

۱۰- کلیه پروژه های برآوردی که برای آنها پیش فاکتور طراحی صادر می شود بصورت پروژه تحقیقاتی می باشند به این معنی که تا به اتمام نرسیدن کار، هیچ تعهد انجام قطعی کاری برایشان قائل نیستیم چون بدیهی است که در پروژه های تحقیقاتی امکان دارد به نتیجه مطلوب نرسیم و مجبور به کنسل نمودن قرارداد شویم که در اینصورت کارفرما فقط مبلغ پیش پرداخت خود را از ما دریافت خواهد نمود .

۱۱- وب گاه دکتر علیزاده الزامی به دیدبانی و کنترل سرویس های جمعی ندارد. با این وجود این حق را برای خود محفوظ می دارد که محتویات ارسال شده در سرویس های جمعی را مرور و هرگونه ورودی نامناسب را حذف نماید .

۱۲- ما ممکن است سرویس های خود را به هر دلیلى در زمانهای مختلف و بدون اطلاع قبلی، تغییر دهیم و حق تغییر شرایط این سرویس ها نیز برای ما محفوظ خواهد بود. بنابراین، شرایط استفاده از سرویس های سایت دکتر علیزاده هر از گاهی روزآمد خواهد شد. در این صورت تاریخ مندرج در بالای این صفحه منعکس کننده آخرین زمان روزآمدسازی خواهد بود. شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر می باشد. در صورتی که شرایط استفاده از سرویس ها دستخوش تغییرات عمده شود خبر آن در صفحه نخست سایت منعکس خواهد شد .

۱۳- کلیه خدمات و محتویات وبسایت دکتر علیزاده شامل قانون حق تکثیر یا کپی رایت © شده و متعلق به دکتر افشین علیزاده می باشد. هرگونه استفاده و بهره‌برداری از این خدمات و محتویات، منوط به دریافت اجازه از ناشر یا پدیدآورندهٔ آن یعنی شخص دکتر افشین علیزاده می‌باشد .

۱۴- این توافق نامه تحت قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران مقرر می گردد و به معنی توافق کامل کاربر با شرایط استفاده از خدمات و محصولات وب گاه دکتر افشین علیزاده خواهد بود و جایگزین کلیه توافقات قبلی یا جاری محسوب می شود .

۱۵- این وظیفه استفاده کنندگان از خدمات وبسایت دکتر علیزاده است که برای اطلاع از حقوق و قوانین، از این صفحه بازدید نموده و در جریان آخرین تغییرات قرار گیرند و دکتر علیزاده مسئولیتی درقبال اطلاع رسانی تغییرات مفاد این قوانین ندارند .