خانه / پروژه های صنعتی / راه انداز خط کش دیجیتال Sino

راه انداز خط کش دیجیتال Sino

به منظور راه اندازی خط کش دیجیتال SINO ما یک مدار راه انداز طراحی نموده ایم که اطلاعات دریافتی از خط کش را بعد از انجام یکسری محاسبات با پروتکل USB به کامپیوتر ارسال می کند .

این پروژه قابلیت راه اندازی سه عدد خط کش KA300 به منظور اندازه گیری میزان جابه جایی در محورهای XYZ را دارا می باشد و می تواند به صورت همزمان اطلاعات را به کامپیوتر ارسال نماید. طراحی پروژه خط کش دیجیتال SINO با ملاحضات صنعتی صورت گرفته است و این مدار می تواند در محیط های صنعتی مورد استفاده قرار گیرد .

شرکت SINO بهترین تولید‌کننده خط کش دیجیتال در کشور چین است. خط کش KA300 یکی از پرکاربرد‌ترین خط کش های این‌ شرکت بوده و این محصول دارای دقت میکرومتر بوده و از طول ۷۰ میلیمتر تا ۱۰۲۰ میلی متر تولید می‌گردد. SINO یکی از با کیفیت ترین خط کش‌های وارد شده به ایران می‌باشد. این خط کش دیجتال SINO به مدل KA300 بر روی بسیاری از ماشین آلات تولید شده در خارج از کشور نصب است. فاصله هد خط کش ۳ میلیمتر و تلرانس آن ۰٫۵ میلیمتر بوده و این خط‌ کش به‌ راحتی نصب شده و دوام طولانی مدت دارد .

برنامه نویسی اصلی پروژه خط کش دیجیتال SINO به زبان C تحت کامپایلر قدرتمند Atmel Studio صورت گرفته است. در برنامه نویسی این پروژه سعی شده تا برنامه آن به نحوی آماده شود که علاوه بر بهینه بودن، از ساختار منطقی و منظمی تبعیت نماید و بدین منظور بیشتر کدها در قالب توابع فرعی و یک سری کتابخانه های اختصاصی همراه با کامنت داخل کدها، می باشد .

در صورت درخواست، ما میتوانیم هر نوع تغییراتی را در پروژه خط کش دیجیتال SINO، اعمال نماییم یا حتی این پروژه را بصورت ترکیبی با پروژه های دیگر به کار گیریم .

 

  • قیمت
  • ابعاد
  • کد پروژه
  • سفارش پروژه
  • پشتیبانی
مدار مونتاژ شده: ۲،۷۰۰،۰۰۰ ریال
سورس کامل پروژه: ۴،۳۰۰،۰۰۰ ریال
طول: ۱۲۰ میلی متر
عرض: ۹۰ میلی متر

ویژگی های بارز این محصول

قابلیت استفاده بصورت پرتابل
امکان بروزرسانی این محصول
پیشتیبانی این محصول
هماهنگی PCB با قاب
طراحی صنعتی پروژه
امکان تولید انبوه پروژه
کیفیت برنامه نویسی
امکان اعمال تغییرات
تحویل سورس کامل
کاربردی بودن پروژه

مجموع

ویژگی هایی که ما به این محصول نسبت می دهیم

امتیاز کاربران: 4.31 ( 4 رای)
لینک کوتاه:

درباره افشین علیزاده

افشین علیزاده
مرا به عنوان یک علاقه‌مند به رشته های برق و کامپیوتر بشناسید‌. بدیهی است در دنیایی زندگی می‌کنم که از دریای بی‌کران علایقم‌، فقط قطراتی اندک نصیبم می‌شود. معتقدم مهندسی یعنی «خلاقیت»‌ در کار بردن علوم و فنون به منظور طراحی و یا توسعه ساختارها، و همواره سعی کرده ام تا در این مسیر دشوار قدم هایی هر چند کوچک بردارم. به لحاظ تحصیلی نیز هم اکنون دانشجوی دکترای تخصصی (Ph.D) مهندسی برق قدرت گرایش الکترونیک قدرت، در تهران می باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *