خانه / پروژه های کتابخانه ای / کتابخانه کامل راه انداز پروتکل RC5

کتابخانه کامل راه انداز پروتکل RC5

ما برای پروتکل RC5 کتابخانه کامل راه انداز آماده نموده ایم که در این کتابخانه کلیه جزییات این پروتکل جهت خواندن اطلاعات ارسالی توسط ریموت کنترل های مادون قرمز، دیده شده است و می تواند مرجع مناسبی به منظور آموزش پروتکل RC5 تلقی گردد. شما فقط می بایست این کتابخانه را به پروژه اصلی خود Include کرده و از توابع تعریف شده آن استفاده کنید تا هم دستگاه خود را با ریموت کنترل های مختلف سینک کنید هم اینکه اطلاعات ارسالی RC5 را دریافت نموده و پردازش های خود را بر روی داده های دریافتی انجام دهید. حتی شما می توانید با استفاده از این پروتکل اقدام به ارسال اطلاعات دلخواه خود نیز نمایید .

کتابخانه پروتکل RC5 به زبان C و تحت کامپایلر WinAVR آماده شده است (در صورت سفارش میتوان با تغییراتی اندک کتابخانه را روی کامپایلر Codevision AVR نیز هماهنگ کرد و یا حتی کتابخانه به زبان بسیک تحت کامپایلر Bascom AVR را نیز تحویل داد). توضیح کامل نحوه استفاده از توابع و پیکربندی کتابخانه پروتکل RC5 در قالب یک فایل PDF ارایه خواهد شد همچنین شماتیک یک نمونه مدار تست شده را نیز جهت طراحی مدار با این پروتکل مادون قرمز، در اختیارتان قرار خواهیم داد .

در صورت سفارش میتوان پروتکل RC5 را در هر نوع پروژه ای بصورت ترکیبی پیاده نمود .

 

  • قیمت
  • ابعاد
  • کد پروژه
  • خرید پروژه
  • پشتیبانی
فایل کتابخانه + شماتیک = ۴۰۰،۰۰۰ ریال
این محصول صرفاً سورس کتابخانه راه انداز می باشد

ما برای پروتکل RC5 کتابخانه کامل راه انداز آماده نموده ایم که در این کتابخانه کلیه جزییات این پروتکل جهت خواندن اطلاعات ارسالی توسط ریموت کنترل های مادون قرمز، دیده شده است و می تواند مرجع مناسبی به منظور آموزش پروتکل RC5 تلقی گردد. شما فقط می بایست این کتابخانه را به پروژه اصلی خود Include کرده و از توابع تعریف شده آن استفاده کنید تا هم دستگاه خود را با ریموت کنترل های مختلف سینک کنید هم اینکه اطلاعات ارسالی RC5 را دریافت نموده و پردازش های خود را بر روی داده های دریافتی انجام دهید. حتی شما می…

ویژگی های این محصول

قابلیت استفاده بصورت پک راه انداز
امکان بروزرسانی این محصول
پیشتیبانی این محصول
کیفیت برنامه نویسی
امکان اعمال تغییرات
تحویل سورس کامل
کاربردی بودن پروژه

مجموع

ویژگی هایی که ما به این محصول نسبت می دهیم

امتیاز کاربران به این محصول: 2.23 ( 2 رای)

درباره افشین علیزاده

افشین علیزاده
من فارغ التحصیل رشته برق الکترونیک در مقطع کارشناسی ارشد هستم. مرا به عنوان یک علاقه‌مند به رشته های برق و کامپیوتر بشناسید‌. بدیهی است در دنیایی زندگی می‌کنم که از دریای بی‌کران علایقم‌، فقط قطراتی اندک نصیبم می‌شود. معتقدم مهندسی یعنی «خلاقانه ایجاد کردن»‌ و همواره سعی کرده ام تا در این مسیر دشوار قدم هایی هر چند کوچک بردارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *